Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Informacje dla rodziców

Dnia 8 czerwca o godzinie 17:00 w budynku przedszkola odbędzie się zebranie dla Rodziców nowoprzyjętych dzieci. Serdecznie zapraszamy!


WAŻNE INFORMACJE

Publiczne Przedszkole MOTYLARNIA mieści się przy ul. Łagodnej 4. Usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Posiada dwie przestronne sale, wyposażone w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne. Plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu i zachęca do zabawy. Placówka przeznaczona jest dla 50 dzieci w wieku od 3 do 6 lat.


Godziny otwarcia 7:00 – 17:00


Wszystkie informacje dotyczące aktualności przekazywane są rodzicom na bieżąco zgodnie z ustalonymi na zebraniach grupowych formami kontaktów.


Przerwa wakacyjna w roku szkolnym 2021/22 przypada na miesiąc sierpień. W tym czasie przedszkole będzie nieczynne bez możliwości zamiany.


Ze względu na organizację przedszkola oraz prawidłowe naliczanie faktur, nieobecność dziecka prosimy zgłaszać wyłącznie poprzez platformę/aplikację 4parents najpóźniej do godz. 7:15 dnia, w którym dziecko będzie nieobecne.


Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Przedszkolne

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 podobnie jak w ubiegłych latach nasze przedszkole postanowiło nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolnego. Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Ubezpieczenia NNW dla Dzieci).

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic może samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.
Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/20178

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl
prosimy o kontakt z  Panem Tomaszem Kołowrotkiewicz tel:  533 670 281

PolskiУкраїнська