Katarzyna Rakowicz

29 września 2020
logo placówki

Jestem absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Przez ponad 10 lat związana byłam z poznańską, wiodącą firmą telekomunikacyjną.

Po latach pracy korporacyjnej podjęłam decyzję o zmianie swojej drogi życiowej – w efekcie czego zaczęłam pracę w Przedszkolu Zwierzoland. Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę ukończyłam Kurs Asystenta nauczyciela przedszkola oraz szkolenie z Pierwszej Pomocy Pediatrycznej.  W najbliższym czasie planuję rozpoczęcie studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne.

Prywatnie jestem mamą 6 letniej Poli oraz 4 letniego Huberta – moment, w którym na świat przyszły dzieci rozpoczął nowy etap w moim życiu. Zmienił się sposób w jaki zaczęłam postrzegać małego człowieka. Przebywanie z dziećmi nauczyło mnie przede wszystkim cierpliwości. Jestem również osobą uśmiechniętą, otwartą oraz pomocną. Dobrze odnajduję się w pracy zespołowej ale chętnie podejmuje się też zadań wymagających ode mnie samodzielnego działania. Cechuje mnie duża odpowiedzialność oraz kreatywność, która jest niezbędna w codziennym przebywaniu z dziećmi.