AKCEPTUJĘ

Wizyta w Muzeum Rolnictwa

19 listopada 2018
logo placówki

Projekt Gospodarstwo podsumowaliśmy wycieczką do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Dzieciaki miały okazję na własne oczy przekonać się jakich narzędzi używano w gospodarstwie kiedyś i dziś. Poznały też wszystkie etapy powstawania mąki, a nawet mogły czynnie w nich uczestniczyć. Modraszki i Cytrynki spotkały zwierzęta żyjące na wsi oraz utrwaliły sobie wszystkie wiadomości zdobyte na zajęciach dydaktycznych. Przypomniały sobie też jakie warzywa i owoce rosną w sadzie i ogrodzie oraz jakie smakołyki można z nich przyrządzić. Wycieczka była dla dzieci bardzo interesująca.

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ