Zaproszenie na Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego
Gorąco zapraszamy na Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego, która odbędzie się w Motylarni 22.06. (środa) o godz. 10:00. W tym dniu będziemy równocześnie obchodzić Dzień Rodziny.
Prosimy o przygotowanie instrumentu perkusyjnego wg własnego pomysłu. Stworzymy wielką motylą orkiestrę. Ważne, by instrument miał każdy uczestnik uroczystości (rodzice, dzieci, dziadkowie i wszyscy inni mile widziani goście☺)
Jeśli ktoś z Państwa muzykuje, będzie nam miło jeśli zabierze instrument i zagra z nami znany utwór pt.: „Niech żyją wakacje”.
Warto zaangażować dzieciaki w wymyślanie i przygotowywanie instrumentów. Z niecierpliwością czekamy na efekty państwa kreatywności i wspólną zabawę.☺
Do zobaczenia

Zrzut ekranu 2016-06-14 o 15.31.10

Spotkanie organizacyjno-informacyjne odbędzie się w Motylarni 31.sierpnia 2015 (poniedziałek) o godz. 17:00.
Zapraszamy!

Prosimy  o wcześniejsze zaplanowanie czasu i obecność jednego z rodziców (oczywiście można przyjść we dwoje 😉